Demiryolu kategori listesi: 90.36 Kars

20/01/2018 - Dünyanın Bütün Postasına Yön Veren Ülke Halindeyiz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “192 ülkenin üye olduğu Dünya Posta Birliğinin dönem başkanı, Türkiye. Türkiye PTTsi Dünya Posta Birliği`nin 4 yıllığına dönem başkanı. Dünyanın bütün postasına yön veren ülke halindeyiz.... devamı | Share it now!

19/01/2018 - Doğu Ekspresiyle Kars’a Rüya Gibi Bir Yolculuk

Kars’ı büyüleyici kılan sadece Kars’ın kendisi değil; aynı zamanda 26 saat süren, Ankara’da başlayıp Kars’ta sona eren Doğu Ekspresi yolculuğu. Üstelik bir günden fazla süren bu yolculuk oldukça ekonomik. Son dönemde en dikkat çekici şehirlerden bir ... devamı | Share it now!

17/01/2018 - Doğu Ekspresiyle Kars’ a Gelen Misafirlere Ücretsiz Servis Aracı

Kars Belediye Başkanı Sayın Murtaza KARAÇANTA’nın talimatlarıyla Çıldır Gölüne yapılan ücretsiz servis aracının yanı sıra, Doğu Ekspresiyle Kars’ a gelen misafirleri almak için de tren garına ücretsiz servis araçları gelen misafirlere hiz... devamı | Share it now!

02/01/2018 - 2018 Çılgın Projelerin Yılı Olacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 2018 yılının ulaştırmada çılgın projelerin dönemi olacağını söyledi. Yeni Havalimanı’nın yıl içerisinde tamamlanarak hizmete açılacağını söyleyen Bakan Arslan, Kanal İstanbul ve 3 Katlı B... devamı | Share it now!

02/01/2018 - Bakan Arslan’dan Çok Önemli “Doğu Ekspresi” Açıklaması

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Doğu Ekspresi’ne yönelik talebi değerlendirerek, “Biz vagon ilave etmeye devam edeceğiz. Bu ilgi bizi de memnun ediyor, vatandaşımız da memnun.” dedi. Arslan, Ankara YHT Garı’nı ziyaret ederek ... devamı | Share it now!

27/12/2017 - Doğu Ekspresi trenlerinin vagon sayısı artacak

Habertürk’ün ‘Like Ekspresi’ başlığıyla duyurduğu Doğu Ekspresi seferlerinde yaşanan yoğunluğa ilişkin habere Kars’tan teşekkür geldi. Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, “Haberle şehrimize ilgi arttı. Talep arttıkça vagon sayısı da artırılacak” dedi... devamı | Share it now!

24/12/2017 - Doğu Ekspresi’ne yoğun ilgi biletler 1 dakikada bitiyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Doğu Ekspresi’ne yoğun ilgiden memnun olduklarını dile getirdi. Aynı zamanda Kars Milletvekili de olan Arslan, Doğu Ekspresi’ne olan ilgiyi Milliyet’e değerlendirdi. Arslan, Doğu Ekspresi’nin t... devamı | Share it now!

22/12/2017 - Doğu Ekspresi Hakkında Herşey

Ankara-Kırıkkale-Kayseri-Sivas-Erzincan-Erzurum-Kars güzergahında sefer yapan ve 1933 km’lik yolu 24.5 saatte (1 gün 30 dakika) tamamlayan TCDD’ye ait ekspres Doğu Ekspresi oluyor. DOĞU EKPRESİ NEDİR? Ankara’dan başlayıp Kars’... devamı | Share it now!

22/12/2017 - Doğu Ekspresi’nde turizmcilerden bilet oyunu!

Doğu Ekspresi’nin yataklı vagon biletleri bir süredir satışa sunulur sunulmaz tükeniyor. Hafta sonu için Ankara’dan Kars’a gidip ertesi günkü trenle gelmek isteyenler bilet bulamazken, turizm şirketleri 1200 lira ile 2000 lira arası... devamı | Share it now!

20/12/2017 - Tren Makinisti Kursu’na Katılmaya Hak Kazanan Adayların Listesi Açıklandı

İŞKUR ve TCDD Taşımacılık aş işbirliği ile düzenlenecek tren makinisti kursu seçmeleri tamamlanmış olup kazanan asıl ve yedek adaylar ekli listededir. 27 Aralık 2017 tarihinde başlayacak psikoteknik muayene öncesinde kursa katılmaya hak kazanan asıl ... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

135 / 2,419