Demiryolu kategori listesi: 90.38 Kayseri

18/01/2018 - CHP’li Arık: “Kayseri’ye hızlı tren ne zaman gelecek?”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) hükümetlerinin Kayserililere her seçim döneminde sözler verdiğini ancak bu sözlerin hiçbirinin yerine getirilmediğini belirtti. Türkiye Büyük Millet Mecli... devamı | Share it now!

15/01/2018 - Kayseri’de Toplu Taşıma Araçlarında Unutulan Eşyalar Bağış Oldu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. raylı sistem, otobüs ve duraklarda unutulan ya da kaybedilen eşyaları nakde çevirerek Kızılay’a bağışladı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. raylı sistem, otobüs ve duraklarda unutulan ya da kaybedilen eşyala... devamı | Share it now!

11/01/2018 - Kayseri’de Banliyö Tren Seferleri 2018 Sonunda Başlyacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 2018 sonu geldiğinde Kayseri’de yapımına başlanacak banliyö tren hattı ile Yeşilhisar’dan Sarıoğlan’a vatandaşımız yolculuk yapabilecek dedi. Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, TCDD G... devamı | Share it now!

11/01/2018 - Ankara-Kayseri yüksek hızlı trenle 1,5 saat olacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Kayseri-Ankara arası hızlı tren projesi ile ilgili “Bu proje 3 sene sonra bittiğinde vatandaşımız, Kayseri’de eski gar binasından kolaylıkla trene binip, 1,5 saatte Ankara’da olacak.” dedi. Karayo... devamı | Share it now!

08/01/2018 - Başkan Çelik “2017 yatırım ve hizmet yılı oldu”

Başkan Çelik, Gönüllü Kültür Kuruluşlarının temsilcileriyle yapılan toplantıda 2017’de yapılan yatırımları anlattı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Gönüllü Kültür Kuruluşlarının başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi. Yapılan to... devamı | Share it now!

31/12/2017 - Kayseri Büyükşehir İle OSB Arasında Protokol İmzalandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin karşılıklı talep ve ihtiyaçlarını gideren bir protokol imzalandı. Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin karşılıklı talep ve ihtiyaçlarını gideren bir protokol... devamı | Share it now!

31/12/2017 - Kayseri Ulaşım A.Ş. İzban’a Bir Yıl Daha Hizmet Verecek

Kayseri Ulaşım A.Ş. ulusal çaptaki projelerine devam ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Ulaşım A.Ş. TCDD 3. Bölge Müdürlüğü’nün açtığı ihaleyi kazanarak daha önce iki yıllığına üstlenmiş olduğu İzmir Banliyö Sistemi Katener Bakım ve O... devamı | Share it now!

27/12/2017 - Başkan Palancıoğlu’ndan Anayurt’a Tramvay Müjdesi

Kayseri Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Anayurt bölgesi Mevlana Mahallesi’nde tramvay inşaatına başlanacağı müjdesini verdi. Palancıoğlu, yeni yıl öncesi 2017 yılını değerlendirerek 2018 yılında yapılması düşünülen projeler hakkında bilgi... devamı | Share it now!

21/12/2017 - Kayseri Ulaşım Van’da Toplu Taşıma Etüt Fizibilite Çalışmasını Tamamladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak hizmetlerini tüm hızıyla sürdüren Kayseri Ulaşım A.Ş. bilgi ve birikimlerini, proje danışmanlık hizmetlerine dönüştürerek, ülke genelinde hizmet vermeye devam ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştirak... devamı | Share it now!

15/12/2017 - Antalya-Kayseri Hızlı Tren Projesi Sil Baştan

Hızlı Tren Projesi, Altyapı yatırımları Genel Müdürlüğü’nden TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne devredilmesiyle birlikte yeniden güzergahlar belirlenince yeni baştan ÇED süreci başlatıldı. Uzun yıllardır Antalya gündeminde tartışılan Hızlı Tren Projes... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

133 / 2,752