Demiryolu kategori listesi: 90.39 Kırklareli

18/01/2018 - BTS: İş Cinayetlerinin Artmasının Nedeni Sorumluların Cezalandırılmaması

Edirne Elektrifikasyon Şefliğinde çalışan işçi Gültekin Ulus’un TCDD trafo merkezinde iş kazası sonrası vefat etmesinden sonra BTS bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada iş cinayetlerinin her geçen gün artmasının nedeninin bugüne kadarki iş... devamı | Share it now!

18/01/2018 - TCDD’ye Ait Trafo Merkezinde İş Kazası Geçiren İşçi Hayatını Kaybetti

Geçtiğimiz hafta trafo merkezinde iş kazası sonrası ağır yaralanan TCDD işçisi Gültekin Ulus, hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Kırklareli’de TCDD’ye ait trafo merkezinde 11 Ocak tarihinde iş kazası geçiren ve kaldırıldığı ha... devamı | Share it now!

13/01/2018 - BTS’den iş kazası sonrası TCDD’ye 5 Soru!

Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası (BTS), Kırklareli’de TCDD’ye ait trafo merkezinde meydana gelen iş kazasıyla ilgili açıklama yaptı. Kırklareli’de TCDD’ye ait trafo merkezinde meydana gelen iş kazasıyla ilgili açıklama yapan Birleşik Taşıma... devamı | Share it now!

20/11/2017 - Kırklareli Tarihi Gar Binası İhalesinde Geri Adım

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Kırklareli’de 100 yıllık tarihi gar binası için tepki çeken bir adım atmıştı. TCDD geri adım attı… Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Kırklareli’de 100 yıllık tarihi gar binası için tepki çeke... devamı | Share it now!

14/11/2017 - Kırklareli Tarihi Garı’nın Durumu Ne Olacak?

Kırklareli’nin 100 yıllık tarihi simgesi olan Kırklareli Gar Binası için TCDD’nin aldığı ihale kararına Kırklareli halkı ayaklandı. Kırklareli’nin simgesi olan Kırklareli Gar Binasının yıllardır kullanılmadığı için TCDD 1. Bölge Müdürlüğü 24 Kasım gü... devamı | Share it now!

14/11/2017 - Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu’ndan Tarihi Gar Binası Açıklaması

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, tarihi Kırklareli Garı binasının Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından kiralama ihalesine çıkılmasına ilişkin, ”Bu tablo Kırklareli’ne yakışmıyor. Mülkiyeti Devlet Demiryol... devamı | Share it now!

12/11/2017 - Kırklareli’nde tarihi tren garını ranta açtılar

TCDD, 100 yıllık tarihi gar için ihale kararı aldı. Kırklareli Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kesimoğlu “Buranın ranta kurban gitmesine izin vermeyiz. Gerekirse ihalenin iptali için açlık grevi yaparız” dedi. Kırklareli’nde tarihi tren garının ... devamı | Share it now!

29/09/2017 - Yatırımın parlayan yıldızı Trakya

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, “Bölgemiz İstanbul’a yakınlığı ve ülkemizi Avrupa’ya bağlayan konumuyla stratejik açıdan çok önemli. Lojistik açıdan da Türkiye’nin parlayan yıldızı” dedi Trakya Bölgesi son dönemde hayata geçirile... devamı | Share it now!

04/08/2017 - Bakan Tüfenkci: Hızlı tren projelerimiz Çin’den Londra’ya bağlanacak koridorun ön ayakları

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Hızlı tren Edirne’ye akabinde de Avrupa’ya gitmesini planladığımız, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolunun da bir uzantısı olan ve Çin’den Londra’ya bağlayacağımız koridor demiryolu projemizin de ön ayaklarından biri... devamı | Share it now!

29/05/2017 - TCDD’den İlaçlama Uyarısı

TCDD’den İlaçlama Uyarısı :TCDD Genel Müdürlüğü Kocaeli, Sakarya, Bilecik, İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne il sınırları içindeki demiryolu hat ve istasyonlarında 1-15 Haziran’da otla mücadele kapsamında yapılacak ilaçlama dolayıs... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

135 / 4,265