Demiryolu kategori listesi: 90.44 Malatya

17/01/2018 - Malatyalı Kadınların Pembe Trambüs Uygulamasından Memnun

Türkiye’de ilk kez ilimizde hayata geçirdiğimiz Pembe Trambüs uygulaması yolcularda büyük memnuniyet yarattı İnönü Üniversitesi’nde öğrenim gören bir grup öğrencinin başlattığı imza kampanyasını dikkate Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır... devamı | Share it now!

16/01/2018 - 19 Alt ve Üst Geçit İçin Ödenek Talep Ettik

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 5. İşletme Müdürlüğü’ne vekâleten Mustafa Çalık atandı. Çalık , yaptığı açıklamada öncelikle verilen görevi layığı ile yapmaya çalışacağını belirterek çalışmalar hakkında, “İlimiz sınırları içerisi... devamı | Share it now!

04/01/2018 - Atabey Feribot İskelesi’ne bekleme salonu yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Battalgazi-Baskil arası yolculuk yapan vatandaşların feribot beklerken mağdur olmamaları için Atabey Feribot İskelesi’ne bekleme salonu yapıldı. Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre Battalgazi il... devamı | Share it now!

03/01/2018 - MOTAŞ şoförlerine ‘Toplu Taşıma Sürücüleri İçin Trafik Eğitimi’ semineri verildi

Malatya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü polisleri tarafından Büyükşehir Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda verilen seminer iki gün sürdü. Eğitimde slayt eşliğinde ve kaza anlarından farklı görsellerle trafiğin insan hayatındaki yeri ve buna k... devamı | Share it now!

02/01/2018 - Malatya Büyükşehir İskele Alanlarını Genişletiyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların daha kaliteli hizmet alması ve feribotların iskeleye daha güvenli bir şekilde yanaşmalarını sağlamak amacıyla Battalgazi Atabey iskelesi ile Baskil Şehit Fethi Sekin feribot iskele alanlarının ya... devamı | Share it now!

27/12/2017 - Malatya Büyükşehirden şoförlere konforlu mekân

Toplu ve bireysel ulaşımın önemli unsurlarından olan minibüs ve taksi şoförlerinin rahat ve sağlıklı bir ortamda mesleklerini sürdürebilmeleri için Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından taksi ve minibüsler için ayrı ayrı evler yapılıyor. Malatya m... devamı | Share it now!

21/12/2017 - TCDD Hurdalığında Yangın

TCDD Malatya 5. Bölge Müdürlüğüne ait alandaki hurda vagonların bulunduğu alanda çıkan yangın 1 saatlik çalışma sonucunda söndürüldü. Olay, Yeşiltepe’deki TCDD Malatya 5. Bölge Müdürlüğü’ne ait hurda vagonların bulunduğu alanda meydana geldi. H... devamı | Share it now!

19/12/2017 - Malatya UKOME’den Otobüslerde Kadın Yolcular İçin Gece Düzenlemesi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Koordinasyon Merkezi (UKOME) 2017 yılının son toplantısını gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen Aralık Ayı UKOME Toplantısına ilgili kurum,... devamı | Share it now!

16/12/2017 - Motaş, Malatyaspor-Galatasaray Maçına Hazır

Malatya’da yapılacak karşılaşma için Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Toplu Taşıma Hizmetleri Motaş AŞ.’nin araç ve personeli göreve hazır. 17 Aralık Pazar günü Yeni Stadyumda gerçekleştirilecek EVKUR Yeni Malatyaspor-Galatasaray karşıla... devamı | Share it now!

15/12/2017 - MHP’den Öneri “Vagon Onarım Fabrikası Lisanslı Depo Olsun”

Atıl durumda bulanan Vagon Onarım Fabrikasının lojistik üs ve kayısı lisanslı deposu olması için bir rapor hazırlayan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bülent Avşar, “Vagon Onarım Fabrikasının lojistik üs haline getirilmesi sonrasında, içinde lis... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

131 / 2,318