Demiryolu kategori listesi: 90.45 Manisa

17/01/2018 - Manisa Büyükşehir Belediyesi ile OSB’den Ortak Proje

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin (MOSB) ortaklaşa yürüteceği projelerle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile MOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek’in de yer a... devamı | Share it now!

08/01/2018 - Manisakart 2 Yaşında

Manisa Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu MANULAŞ tarafından hayata geçirilen ve toplu taşıma araçlarının yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediyesinin birçok hizmetinden faydalanılmasını sağlayan Manisakart, 2 yaşına girdi. Manisa Büyükşehir Belediyes... devamı | Share it now!

31/12/2017 - Manisa’da İki Mahalle Arası Mesafeyi Kısaltan Çalışma

Şehzadeler Belediyesinin girişimleri ile Kazım Karabekir Mahallesi ve Akpınar Mahallesi arasına yapılması planlanan tren yolu alt geçit çalışmaları için Şehzadeler Belediyesi ve TCDD İzmir Bölge Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı. TCDD... devamı | Share it now!

24/12/2017 - MANULAŞ’tan Usulsüz Manisa Kart Kullananlara Uyarı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından alınan kararla, ulaşımda usulsüz Manisa Kart kullanımının önüne geçilebilmesi için uygulamada düzenlemeler yapıldı. MANULAŞ’tan konuyla ilgili yapılan açıklamada, şahsi kulla... devamı | Share it now!

19/12/2017 - Ukome’den Toplu Taşımada ‘Bebek Arabası’ Kararı

Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), toplu taşıma aracının engelli erişebilirliği ile ilgili bölümünün tamamen kapatılmaması kaydıyla açık ya da kapalı vaziyetteki bebek ve çocuk arabası, Pazar arabası ile toplu taşıma aracına binilebilir kararını al... devamı | Share it now!

04/12/2017 - Manisalı elektrikli otobüsler için kırmızıyı seçti

Manisa Büyükşehir Belediyesinin çevre dostu yatırımlarından biri olan toplu ulaşımda kullanılacak olan elektrikli otobüslerin renginin belirlenmesi için yapılan anket çalışması sona erdi. Yapılan ankette vatandaşlar, 18 metre uzunluğundaki otobüsleri... devamı | Share it now!

02/12/2017 - Turgutlu’da tren kazası: 1 Yaralı

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde motorlu tren hemzemin geçitinden kontrolsüz geçiş yapan traktöre çarptı. Traktör sürücü Osman İ. hafif yaralarla kurtuldu. Kaza, bugün saat 12.30’da Turgutlu Tren Garı’nın yanındaki hemzemin geçi... devamı | Share it now!

13/11/2017 - Manisa Ankara Hızlı Tren Hattı 2020’de Açılacak

Türkiye’nin dört bir yanı hızlı tren (HT) ve Yüksek Hızlı Tren (YHT) hatlarıyla birbirine bağlanıyor. Manisa Ankara hızlı tren hattı ise 2020’de kullanıma açılacak. Şu ana kadar bin 213 kilometre YHT hattının yapımı tamamlandı. 3 bin kilometrelik YHT... devamı | Share it now!

10/11/2017 - Vagonların arasından ölüm geçişi!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunan tren garı ile Manisa Devlet Hastanesi arasındaki hemzemin geçitte yaşananlar yürekleri ağza getirdi Manisa’da sürekli gündeme gelen, ancak bir türlü çözüm bulunamayan Manisa Tren Garı ile Manisa Devlet Hastanes... devamı | Share it now!

09/11/2017 - Bebek Arabalarının Toplu Ulaşıma Alınmaması Yeniden Değerlendirilecek

Manisa’da toplu ulaşım araçlarına bebek arabalarıyla binilmesi noktasında kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan algı üzerine Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nden (UKOME) açıklama geldi. Açıklamada, düzenlemenin engelli vatandaşların erişimiyle ilgili olduğu... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

125 / 2,027