Demiryolu kategori listesi: 90.46 Kahramanmaraş

16/01/2018 - Dilipak’tan Kahramanmaraş’a Hızlı Tren Müjdesi

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş’a uğrayıp uğramayacağı merak konusu olan hızlı trenle ilgili açıklama yaptı. Dilipak yaptığı açıklamada “Kahramanmaraş’tan Hızlı trene binen bir yolcu hiç trenden akta... devamı | Share it now!

19/12/2017 - Bu Kez De Maraş’ta ‘Kadınlara Özel Otobüs’ Uygulaması!

Bursa ve Malatya’da kadınların tepkilerine rağmen hayata geçirilen ‘kadınlara özel ulaşım aracı’ uygulamalarına Maraş’ta bir yenisi daha eklendi. Daha önce Bursa’da ve Malatya’da uygulanan ve kadınların tepkiyle karşıladığı &#... devamı | Share it now!

11/12/2017 - Kahramanmaraş’ta özel halk otobüsü şoförleri sertifikalarını aldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi özel halk otobüsü şoförlerine eğitim sertifikalarını verdi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen sertifika törenine Genel Sekreter Züver Çetinkaya, Ulaşım Hizmetleri Daire... devamı | Share it now!

04/11/2017 - Kahramanmaraş Lojistik Merkezimiz Hayırlı Olsun

TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’ın Raillife dergisinin Kasım ayı sayısında “Kahramanmaraş Lojistik Merkezimiz Hayırlı Olsun” başlıklı yazısı yayımlandı. İŞTE TCDD GENEL MÜDÜR APAYDIN’IN YAZISI Bir projeyi daha hayata geçirdik… Sayın Cumhurbaşkanımız ve... devamı | Share it now!

26/10/2017 - Apaydın, Türkoğlu Lojistik Merkezi’ni Gezdi

TCDD ​Genel Müdürü İsa Apaydın, TCDD yetkilileri ve Demiryolu Düzenleme Genel Müdürü İbrahim Yiğit ile birlikte 22 Ekim Pazar günü hizmete açılan Kahramanmaraş(Türkoğlu) Lojistik Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Apaydın, 805 bin m² lojistik a... devamı | Share it now!

26/10/2017 - Genel Müdür Apaydın, Kahramanmaraş-Adana Hattında

TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın, 22 Ekim Pazar günü Kahramanmaraş programının ardından trenle Adana’ya gitti. Güzergahta bulunan Türkoğlu ve Bahçe İstasyonlarında incelemelerde bulunan Apaydın’a TCDD Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Topaca, Genel Müdür Yardı... devamı | Share it now!

26/10/2017 - UDHB Müsteşar Yardımcısı Birdal, Kahramanmaraş İstasyonu’nda

UDHB Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal, TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’la birlikte 22 Ekim Pazar günü tarihi Kahramanmaraş İstasyonu’nda incelemelerde bulundu. Birdal, 1948 yılında hizmete açılan Kahramanmaraş İstasyonu’nun geçmişten bugüne hem demiryo... devamı | Share it now!

24/10/2017 - Kahramanmaraş Lojistik Merkezi Yıllık 1, 9 Milyon Ton Taşıma Kapasitesi Sağlayacak

Kahramanmaraş(Türkoğlu) Lojistik Merkezi, 22 Ekim 2017 Pazar günü Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde düzenlenen törenle Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından açıldı. “BU GURUR HEPİMİZİN” Törende konuşan Bakan Arslan, dem... devamı | Share it now!

24/10/2017 - Bakan Arslan : “Lojistik Merkezi Hızlı Trenle Destekleyeceğiz”

Kahramanmaraş Türkoğlu İlçesinde kurulan Türkiye’nin 8. lojistik merkezi, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımıyla 22 Ekim 2017 tarihinde hizmete açıldı. Açılış törenine Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmara... devamı | Share it now!

24/10/2017 - Kahramanmaraş Havaalanı Ulaşım Kompleksi Oluyor

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a ulaştırma sektörünün sorunları ve çözüm önerileri hakkında bilgi verdi. Bakan Arslan, yüksek hızlı trenin Kahramanmaraş Havalimanına... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

125 / 2,782