Demiryolu kategori listesi: 90.52 Ordu

22/12/2017 - Karadeniz’in En Küçüğü Samsun’da

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan 3 ildeki teleferik mesafelerine ve boyutlarına bakıldığı zaman en kısa ve en küçüğünün Samsun’da yer aldığı belirlendi. Kentlerin turizmine katkıda bulunmak ve şehir içi ulaşımı kolaylaştırmak faaliyete geçi... devamı | Share it now!

15/12/2017 - Ordu ve Giresun’un Demiryolu Sevinci

Samsun-Sarp Demiryolu Projesi’nin 2019 yılında başlayacağının açıklaması Ordu ve Giresunlularda büyük sevinç yarattı. İki ilin Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları, demiryolunun hayata geçmesiyle hem turizmin hem de ticaretin gelişeceğini açıkladı. S... devamı | Share it now!

01/12/2017 - Ordu’da Toplu Ulaşım Araçları Artık Mor Beyaz

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Ordu’nun yıllardır süren bir hayalini gerçekleştirmek için başlattığı Toplu Ulaşım Projesi öncesinde tüm araçlar mor ve beyaz renge bürünüyor. Ordu ilinde ilk kez hizmete girecek olan projeyle ilgili konuşma yapan Başkan... devamı | Share it now!

28/11/2017 - Hızlı Tren Ordu’dan Geçmeli!

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, yıllardan bu yana Ordu ve Giresun’un Samsun ve Trabzon’dan daha az hizmet aldığını belirterek, hızlı trenin Ordu’dan da geçmesi gerektiğini dile getirdi Ordu’nun son 10 yılda hizmet almaya baş... devamı | Share it now!

28/11/2017 - Ordulu “Samsun-Sarp Demiryolu” Dedi

Karadeniz, Samsun-Sarp Demiryolu Projesi’nin hayata geçirilmesi için güç birliği yaparken, bu güç birliğine Ordulular da destek verdi. Vatandaşlar, Karadeniz’in gelişmesi ve kalkınması için projenin çok önemli olduğunu belirterek, “Demiryolu geç kalı... devamı | Share it now!

20/11/2017 - Samsun-Sarp Demiryolu Turizmin Önünü Açacak

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Samsun-Sarp Demiryolu Projesi ile ilgili; “Samsun- Sarp’a binip hem gezelim hem de manzarayı izleyelim diyen insanlar hızlı treni kullanıp Karadeniz’in turistik yerlerini, doğasını, yeşilini görme fırsatını ... devamı | Share it now!

19/11/2017 - Karadeniz Hızlı Tren Bekliyor

Karadeniz Kent Konseyleri İstişare Toplantısı Ordu ilinde yapıldı. Ordu Kent Konseyinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya katılan Başkan Enver Yılmaz, toplantının gündeminde yer alan Karedeniz Bölgesi’ne hızlı tren yapılmasıyla ilgili fikre... devamı | Share it now!

12/11/2017 - Ordu’da Toplu Taşıma Dönemi… Araçlar Gelmeye Başladı

Ordu Büyükşehir Belediyesi, yıllar süren bir hayali gerçekleştirmek için başlattığı çalışmalarda sona geldi. Ordu tarihinde ilk kez uygulamaya geçecek olan “Toplu Taşıma Sistemi” için yeni araçlar dün Altınordu ilçesine getirildi. ŞOFÖR E... devamı | Share it now!

26/10/2017 - Altınordu’da Toplu Taşıma Başlıyor

Ordu’nun Altınordu ilçesinde uygulanacak olan yeni toplu taşıma sistemi için çalışmalar tamamlandı ve hazırlanan protokol bugün imza altına alındı. “Toplu Taşıma Rehabilitasyon Projesi” adı ile imzalanan protokole göre Altınordu’da farklı güzergâhlar... devamı | Share it now!

09/10/2017 - Ordu Teleferikte Yeni Dönem Başladı

Ordu Büyükşehir Belediyesinin iştiraki olan ORBEL A.Ş. tarafından işletilen teleferikte yeni saat uygulaması başladı. Ordu Büyükşehir Belediyesinin iştiraki olan ORBEL A.Ş. yapılan açıklamada, “Teleferik hattı, alınan karar ile Pazar, Pazartesi, Salı... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

125 / 8,483