Demiryolu kategori listesi: 90.61 Trabzon

19/01/2018 - Beşikdüzü Teleferikte İlk Deneme Sürüşü Yapıldı

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde Beşikdağ’ını teleferik ile buluşturan dev projede tellerin çekilmesinden sonra ray üzerine Kabinler yerleştirilerek çalıştırılmaya başlandı. Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde Beşikdağ’ını teleferik ile buluşturan dev proje... devamı | Share it now!

18/01/2018 - Bülbül: “Trabzon-Erzincan Demiryolu” Konulu Toplantıyı Değerlendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Erzincan – Trabzon demiryolunun başlama ve bitiş tarihlerini açıklaması bekleniyor. Kars-Tiflis-Bakü demiryolunun açılışının ardından bölgenin Karadeniz’e bağlantısını sağlayacak olan ... devamı | Share it now!

18/01/2018 - Trabzon Hafif Raylı Sistem Projesinin Yapım Tarih Belli Oldu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu hafif raylı sistem için proje çalışmasının Şubat ayında biteceğini, uygulamaya ise 2018’in sonunda başlanılacağını kaydetti Trabzon’un merakla beklediği hafif raylı sistemle ilgili Trabzon ... devamı | Share it now!

17/01/2018 - Erzincan-Trabzon Demiryolu Projesi Masaya Yatırıldı

Erzincan Gümüşhane Trabzon demiryolu projesi ve Erzincan lojistik merkezi çalışma toplantısı ile lisanslı depoculuk faaliyetleri konusunda Erzincan’da önemli bir toplantı gerçekleştirildi. Uzun zamandır gündemde olan Erzincan Gümüşhane Trabzon demiry... devamı | Share it now!

16/01/2018 - Trabzon Demiryolu Platformu Üyeleri Erzincan Yolcusu

Trabzon- Erzincan Demiryolu Projesi’nin ihalesinin 2018 yılının ilk çeyreğinde yapılacağı yönündeki haberler bölgede heyecan oluştururken bugün Erzincan’da konuya ilişkin bir toplantı gerçekleştirilecek. Toplantıya Trabzon Demiryolu Platformu’nu tems... devamı | Share it now!

15/01/2018 - Trabzon’da Toplu Taşıma Araçları 1 Yılda 13 Milyon Yolcu Taşıdı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 2017 yılında 13 milyon 63 bin 551 yolcu taşıdı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Gece gündüz demeden halkımıza hizmet için varız” dedi. Geniş ulaşım ağıyla Trabzon’un dört bir köşesine h... devamı | Share it now!

08/01/2018 - Erzincan-Trabzon Demiryolu İhale Sürecinde

Köseoğlu, demiryolu projesi 2018’in ilk çeyreğinde başlayabilir Trabzon’da yapılması planlanan mega projelerle ilgili süreci anlatan Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu 2017 yılının tohum ekme yılı olduğunu 2018’in ise meyve toplama yılı olacağını söyled... devamı | Share it now!

24/12/2017 - Uzungöl seyir terası inşaatının yüzde 80’i tamamlandı

Trabzon’un Çaykara ilçesinde son günlerde imar kirliği tartışmalarıyla gündemde olan Uzungöl’de yapımına başlanan seyir terası inşaatının yüzde 80’i tamamlandı. Ziyaretçilerin gölü yüksek bir noktadan görebilme imkanına sahip olabileceği, çelik konst... devamı | Share it now!

22/12/2017 - Karadeniz’in En Küçüğü Samsun’da

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan 3 ildeki teleferik mesafelerine ve boyutlarına bakıldığı zaman en kısa ve en küçüğünün Samsun’da yer aldığı belirlendi. Kentlerin turizmine katkıda bulunmak ve şehir içi ulaşımı kolaylaştırmak faaliyete geçi... devamı | Share it now!

01/12/2017 - Beşikdüzü teleferiğinin 4. ve son teli çekiliyor

Karadeniz bölgesinin en uzun mesafeli teleferik hattının 4.cü ve son teli çekilmeye başlandı.. Beşikdüzü Teleferik Projesi için Hava şartları nedeniyle tamamlanma süresi 1,5 ay sarkan teleferik projesinin yıl sonuna doğru bitirilmesi planlanıyor. Bö... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

125 / 1,989