Demiryolu kategori listesi: 90.66 Yozgat

16/01/2018 - Yozgatlının Heyecanla Beklediği Hızlı Tren İçin Yeni Tarih

Yozgatlının büyük umutlarla beklediği Yüksek Hızlı Tren için yeni bir tarih verildi. TCDD İşletmeleri 2. Bölge Müdürü Abuzer Karadağ, projenin tahmini olarak 2021 yılında tamamlanacağını söyledi. Karadağ, Karadağ, il koordinasyon kurulu toplantısında... devamı | Share it now!

28/12/2017 - Vali Yurtnaç Yozgat’a Yapılan Yatırımları Değerlendirdi

2017 yılı değerlendirme toplantısı Vali Kemal Yurtnaç başkanlığında yapıldı. Şehir Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz, Şükrü Çakır, İl Jandarma Alay Komutanı Albay B... devamı | Share it now!

18/12/2017 - Başbakan, Ankara – Sivas YHT hattı için tarih verdi

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti Kırıkkale 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Yıldırım, ”Ankara-Kırıkkale, Yozgat-Sivas hızlı tren hattını 2019’da açacağız.” dedi Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Kırıkkale 6. Olağan İl Kong... devamı | Share it now!

29/06/2017 - Bakan Arslan: “4 İl Daha Havacılık Ağına Katılacak”

Bakan Arslan: “4 İl Daha Havacılık Ağına Katılacak” :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, son 14 yılda hayatı kolaylaştırmak için ulaştırmanın her türünde birçok adım attıklarını belirterek, “Ülkemizin kalkınması... devamı | Share it now!

28/06/2017 - Yozgat’a hızlı tren ve havaalanı müjdesi

Yozgat’a hızlı tren ve havaalanı müjdesi :Hızlı trenin 2019’da Yozgat’a geleceğini söyleyen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, havaalanıyla ilgili müjdeyi de verdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, beraberindeki Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, AK ... devamı | Share it now!

20/01/2017 - Bozok Organize Sanayi Bakanlık Tarafından Onaylandı

Bozok Organize Sanayi Bakanlık Tarafından Onaylandı :Yozgat ile Sorgun arasına yapılması planlanan Bozok Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandı. Yozgat ile Yerköy arasında 150 hektar alanda bir OSB, Ye... devamı | Share it now!

31/12/2016 - Başbakan Yıldırım 4 projeyi onayladı

Başbakan Yıldırım 4 projeyi onayladı :Başbakan Binali Yıldırım’ın talimatıyla, “Dağkapı-Hastane Raylı Sistem Hattı”,”Yozgat Havalimanı” ve “Karaman Havalimanı” ile “Tokat Yeni Havalimanı Yapımı” P... devamı | Share it now!

01/11/2016 - Bozok OSB ile 5 bin kişiye iş imkanı

Bozok OSB ile 5 bin kişiye iş imkanı :Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yaptığı açıklamada, Yozgat’ta kurulması planlanan Bozok OSB ile ilgili sürecin geçen ay tamamlandığını, bölgenin Türkiye’nin 292’inci OSB’si o... devamı | Share it now!

06/10/2016 - Şüpheli çanta ihbarı üzerine yolcu treni tahliye edildi

Şüpheli çanta ihbarı üzerine yolcu treni tahliye edildi :Kurtalan-Ankara seferini yapan yolcu treni, şüpheli çanta ihbarı nedeniyle Yozgat’ın Yerköy ilçesinde tahliye edildi. Alınan bilgiye göre, bir koltukta sahipsiz çanta gören yolcuların ihb... devamı | Share it now!

01/09/2016 - Başbakan Yıldırım, İç Anadolu Bölgesini, İlmek İlmek Demiryolu Ağlarıyla Örüyoruz

Başbakan Yıldırım, İç Anadolu Bölgesini, İlmek İlmek Demiryolu Ağlarıyla Örüyoruz :Başbakan Binali Yıldırım, Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas arası yapımı devam eden Yüksek Hızlı Tren çalışmaları hakkında konuştu. İç Anadolu Bölgesi’ni demir yolu ağıyla... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

143 / 2,271