Demiryolu kategori listesi: 90.70 Karaman

04/01/2018 - Karaman’da Larende Alt Geçidinde Çalışmalar Devam Ediyor

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yapımı devam eden Larende Alt Geçidinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Karaman Belediyesi ve TCDD Genel Müdürlüğü işbirliğinde projelendirilerek yapımına başlanan Larende Alt Geçidinde ça... devamı | Share it now!

27/11/2017 - Karaman’da Belediye Otobüs Şoförlerine Trafik Eğitimi

Karaman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nce otobüs şoförlerine yönelik trafik konulu seminer düzenlendi. Karaman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Mümine Hatun H... devamı | Share it now!

23/11/2017 - Başkan Çalışkan: “Karaman Olarak Yerli Otomobile Biz De Talibiz”

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, sanayici bir şehir olarak yerli otomobile talip olduklarını söyledi. Karaman Belediyesinin yatırımlarını değerlendirmek üzere ulusal ve yerel basın temsilcileri ile Encümen Toplantı Salonu’nda bir araya gel... devamı | Share it now!

17/10/2017 - Karaman Belediyesi’nden Otobüs Şoförlerine Eğitim

Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı belediye otobüs şoförlerine; halkla ilişkilerini güzel tutmak, vatandaş ile daha iyi iletişim kurmak ve onlara yardımcı olmak amacıyla hizmet içi eğitim verdi.... devamı | Share it now!

10/10/2017 - Larende Demiyolu Alt Geçidinde Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Larende, Sümer ve Yenişehir Mahallelerine ulaşım anlamında hayat verecek olan Larende Alt Geçidinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışma alanında incelemelerde bulundu. Larende, Sümer ve Yenişehir gibi uzun ... devamı | Share it now!

02/10/2017 - İki Dev Projenin Yapım İhaleleri Gerçekleşiyor

Karaman tarihinin en önemli projelerinden birisi olan Havaalanı ve Karaman sanayisi ve ekonomisinin büyümesi ve gelişmesi açısından son derece önemli olan Lojistik Merkezi projelerinin yapım ihaleleri gerçekleşiyor. Karaman’a sosyal ve ekonomik... devamı | Share it now!

27/09/2017 - Vali Meral TCDD Karaman Gar Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Vali Fahri Meral, kamu kurum ve kuruluşlarına olan ziyaretlerini TCDD Karaman Gar Müdürlüğü ile sürdürdü. İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar’ın da katıldığı ziyarette Vali Meral, Karaman Gar Müdürü Gürsan Aydın’dan kurumun çalışmaları, mevcut persone... devamı | Share it now!

22/09/2017 - TCDD Karaman Gar Müdürlüğü Heyetinden Vali Meral’e Ziyaret

Vali Fahri Meral, TCDD Karaman Gar Müdürlüğü heyetini makamında kabul etti. 21 Eylül 2017 Perşembe günü Valilik makamında gerçekleşen ziyarete Karaman Gar Müdürü Gürsan Aydın, Gar Müdür Yardımcısı Kemal Ertekin, Gar Müdürlüğü Yolcu Hizmetleri Şefi İr... devamı | Share it now!

15/09/2017 - Karaman lojistik merkezi ihalesi Ekim’de yapılacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), oldukça kapsamlı bir yapım ihalesi için düğmeye bastı. Karaman OSB’ye demiryolu bağlantısı yapımını içeren dev ihaleyle kentin cazibesi artırılacak. Açık usulde gerçekleştirilecek olan “Karaman Lojistik... devamı | Share it now!

21/08/2017 - Bakan Arslan’dan Karaman’a Lojistik Merkezi Müjdesi!

Bakan Ahmet Arslan, “Karaman’ın lojistik merkezinin de 3 Ekim’de tekliflerini alacağız, ihale sürecini başlattık” Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Konya Yüksek Hızlı Tren Garı, Kayacık Lojistik Merkezi t... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

133 / 1,971