Reklam

Türkiye’de 2023’e kadar, 29 şehre yüksek hızlı tren getirilmesi, 10.000 kilometre hat yolu döşenmesi ve 45 milyar dolar yatırım yapılması planlanıyor. Böylesine hızlı gelişen sektördeki habercilik anlayışına yön vermek için Özen Teknik Danışmanlık olarak, RAYHABER’i kurduk. Özen Teknik Danışmanlık Medya Grubu olarak faaliyet gösteren firmamız, tüm yayın grubumuzu yönetmektedir.

Güncel raylı taşımacılık sistemleriyle ilgili haberleri bulabileceğiniz www.rayhaber.com, 2012 yılı Ocak ayında resmi yayınına başladı. Ulusal ve uluslararası platformdaki tüm raylı sistem haberlerini takip edebileceğiniz sitemizde, ihaleleri ve sonuçlarını da izlemeniz mümkün. Özel haberler, haritalar, videolar ve köşe yazılarıyla zenginleştirilmiş içeriğiyle hizmetinizdeyiz.

Lokasyona ve alt sektörlere göre sınıflandırılmış sitemizde size de ver vermek istiyoruz!

Süreli yayın olarak basılıp dağıtılması planlanan RAYHABER dergisi birlikte, yayın ağımız daha da genişleyecek. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışında bu alanda faaliyet gösteren 3.000’den fazla firma bilgilerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Siz de firmanızın tanıtımını daha etkili bir şekilde yapmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve size uygun reklam seçeneklerini birlikte değerlendirelim.

Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlardaki sayfalar ile de desteklenen RAYHABER, her geçen gün artan izlenirliği ile hedef kitlenize ulaşma şansınızı artırıyor.

Reklam fiyatlarımız için medya kiti indiriniz.

T:       +90 850 520 0 729
F:       +90 850 520 0 729 #4
M:      +90 532 478 57 97
@:       iletisim@rayhaber.com
W :      www.rayhaber.com

One Response to Reklam

  1. murat dedi ki:

    efendim bende bir demir yolcuyum sitenizi her zaman takip ediyorum çok ğüzel ama bir eksiğiniz var.sizin siteniz çok ğüvenilir ve garantili bir site bundan hiç bir kuşkum yok sizdeğerli ğörevlilerden bir ricam olacak bu sitede işveren firmalar var türkiyedeki işsizliği biliyorsunuz bu işsizliğe önlemek için bir katkıda bulunsanız iyi olmazmı meslek olsun iş istihtamı olsun var sayalım şöyle bir site içinde iş vernin işci aradığı ve işçinin iş aradığı bir forum ekleseniz ben kendimden örnek vereyim mesleğim demir yolu üzerine iş bıranjım makas kurma,elektiro ve reyiltek thermit pota kaynağı,poz,üzerine bıranjım var ama bir türlü bir iş bulamıyorum siz değerli ğörevlilerden ricam bu konuyu değerlendirmeniz tarafımada bir bilği verirseniz sevinirim bilğinize sunar arz ederim

Yorum Yaz

64 / 1,464